Tvorba Web Stránok

Realizovali sme

chvastak andreatravnickova

Tvorba Web Stránok – web je výkladná skriňa každého podnikania.

Ak má web predávať a/alebo osloviť vašich klientov, musí byť prehľadný, pútavý a v neposlednom rade plne zobraziteľný na akomkoľvek type zariadenia. Mal by teda spĺňať všetky požiadavky nielen na dizajn, responzivitu (spoľahlivú prehľadnosť stránky na akomkoľvek zariadení), ale i technické parametre a nastavenie SEO. Sme vám k dispozícii. 

Počas prípravnej fázy s klientom prejdeme cieľové skupiny, persóny, produkty a služby. Porovnáme cenovú politiku a vizuálnu prezentáciu konkurencie. Obsah webovej stránky pripravujeme tak, aby pomáhal pri predajnom procese produktov a služieb.

Do nášho portfólia služieb patrí i spracovanie stránok a eshopov v rôznych jazykových mutáciách. Máme za sebou zaujímavé projekty. Stránky realizujeme vo wordpress. Má to niekoľko dôvodov. Systém je plne funkčný, reaguje na zmeny v online, je veľmi ľahko administrovateľný. Na wordpress bežia vo svete veľké projekty. Vedeli ste, že ho používajú i takí velikáni ako CNN, NY Times, či Nko? Dizajn prispôsobujeme klientovi na mieru. Každý projekt je pripravovaný individuálne.

Túžite po unikátnom webe, ktorý predáva?

Kontaktujte nás a dohodneme si nezáväznú konzultáciu.