Spojené nádoby

Spojené nádoby

Poradenstvo v oblasti obchodu a marketingu, tvorba webov
Categories : Blog

Pamätáte si na „cviká“ počas fyziky?

Raz nám priniesol učiteľ spojené nádoby a vysvetľoval, že výška hladín v oboch valcoch bude vždy rovnaká. Je jedno, koľko nalejeme vody. Tak. A takto nejako funguje i obchod a marketing. Možno ste zaregistrovali, že veľmi veľká časť firiem má pozíciu riadenia obchodu a marketingu zlúčenú do jednej osoby. Robiť dobrý marketing totiž predpokladá robiť ho tak, aby mal prepojenie s obchodom. Pozerať sa na mnohé veci odznova.


Martina Valachová, Managing partner, JUICY-marketingová agentúra

“Službu poradenstva v oblasti obchodu a marketingu poskytujem osobne. V obchode sa hýbem prakticky od detstva (prvý produkt som predala trojročná. Je to dlhý a vtipný príbeh. Raz ho spracujem do písomnej podoby). Cestou som pridala marketing a riadenie projektov”.

Mám za sebou skúsenosti v predaji mediálneho priestoru, v predaji a PR služieb interiérového dizajnéra, v predaji finančných produktov, školení, ale i vína (bolo výborné).
Pôsobila som v rôznych firmách, alebo sa venovala obchodu a marketingu ako freelancer. V kombinácii s marketingom som viedla obchodné a marketingové, alebo marketingové a komunikačné oddelenia v dvoch korporáciách, u obchodníka s cennými papiermi a vo vydavateľstve. Okrem mnohých certifikátov a školení z oblasti obchodu a marketingu disponujem i certifikátom pre riadenie projektov (PRINCE2).

Martina Valachová, Managing Partner
(Poradenstvo v oblasti obchodu a marketingu, tvorba webov)

Môžeme to spolu skúsiť »


Ďalšie články