Webstránka pre ATRIP – www.meliskova.sk

Webstránka pre ATRIP – www.meliskova.sk

Spoločnosť ATRIP sa sústreďuje na cestovanie za golfom. Nová Webstránka pre ATRIP – www.meliskova.sk bola vo svojom zadaní špecifikovaná ako miesto, kde si každý milovník golfu nájde destináciu, ktorá mu vyhovuje. Okrem toho mala stránka prinášať informácie o jednotlivých možnostiach ihrísk tak, aby na cestovanie za golfom oslovila aj nových klientov, ktorí doteraz brázdili iba slovenské ihriská.

Realizácia

V rámci základného vizuálu sme spracovali štruktúru webu tak, aby bola zrejmá aktuállna ponuka, ale aj tipy majiteľov spoločnosti ATRIP, ktorí majú všetky ponúkané destinácie osobne precestované a vedia preto poradiť tie najvychytenejšie lokality nielen podľa kontinentu, ale aj ceny.

Webová stránka 

Web spoločnosti je spracovaný s ohľadom na budúce rozširujúce sa možnosti ponuky destinácií, ale aj ako portál, ktorý bude prinášať informácie zo sveta golfu. Dôvodov začať sa venovať tomuto športu je viacero. Či už kvôli cestovaniu, nadväzovaniu kontaktov a priateľstiev, ale i pravidelnému športovaniu. Golf už nie je výsadou bohatých, ako sa to často zvyklo hovoriť.

Info

V prípade, že sa budete chcieť presvedčiť o kvalite služieb spoločnosti ATRIP, sledujte ich web a sociálne siete. Nájdete tam veľa zaujímavých podnetov a veríme, že ak sa rozhodnete pre golfovú dovolenku, tak aj veľa zážitkov, ktoré vás obohatia.

Info

Naša spoločnosť ATRIP sa už niekoľko rokov venuje cestovaniu za golfom. Špecializujeme sa nielen na Európu, ale aj na exotické krajiny. Potrebovali sme spracovať nový web tak, aby mal jasnú štruktúru a zároveň sme chceli aby bol aj vizuálne pútavý. Sme radi, že vo výsledku sme dostali to, čo sme potrebovali. Ďakujeme za spoluprácu! Andrea Melišková

Andrea MeliškováKonateľka