Web a content pre Dagmar Polievková – CAT kouč.

Vytvorenie webstránky – Dagmar Polievková, osobný kouč

Dagmar nie je typický kouč ani konzultant. A je za to vďačná. Pretože jej dlhoročné medzinárodné skúsenosti v oblasti HR, manažmentu, riadenia projektov a multikultúrneho prostredia pomáhajú porozumieť cieľovej skupine lepšie a podporiť ju tam, kde to skutočne potrebuje. Je od prírody optimistická. Aj keď z vlastnej skúsenosti vie, aký vie byť život niekedy ťažký, snaží sa to nevzdávať a nemať strach. Hľadať ďalej a učiť sa.

Možno práve preto vie užitočne spojiť oba svety. Svet biznisu aj človečiny.
Z toho ako Dagmar pristupuje ku svojej práci i klientom sme vychádzali aj pri tvorbe jej webu. Je pestrý, jasný a prehľadný.

Realizácia

Dagmar mala na začiatku spolupráce funkčný FB a LinkedIn profil. K dispozícii mala fotografie a časť textov. Preto sme si sadli k obsahu a štruktúre webu a nastavili postup prác. Na webe pribudla i sekcia Blog, aby mohla Dagmar postupne dopĺňať i obsah pre klientov a zároveň bojovať o dobré priečky v googli. Web je rozdelený do sekcie pre firmy a súkromné osoby. Na webe sme pripravili i sekciu Projekty, keďže okrem mentoringu a koučingu Dagmar pracuje aj na ďalších projektoch. Veľmi zaujímavý je okrem iného aj jej projekt Ženský element na cestách – Osvedčilo sa jej totiž koučovanie mimo domu, mimo Slovenska. Už niekoľko jej klientov malo možnosť vyskúšať si  koučing priamo v srdci Francúzska, v Paríži.

Info

V prípade, že budete potrebovať služby osobného kouča, odporúčame vám obrátiť sa na CAT kouča – Dagmar Polievkovú.  Je kvalifikovaný CAT Kouč (Life&Business Integrative ICF Coach), aktívna členka International Coaching Federation ICF a Slovenskej Asociácie koučov SAKO. Spoluorganizuje bratislavský Regionálny klub koučov SAKO, je ambasádorkou Klubu koučiek a poradkýň osobného rozvoja OZ EŽeny a ako kouč a tréner spolupracuje s Inštitútom trvalého rozvoja 40+. Pro bono vie pomôcť aj ako mentor a konzultant v oblasti HR a Charity pre inštitúcie pomáhajúce pri zamestnávaní ľudí so špeciálnymi potrebami.

Info

CAT Coaching je o emociách, zážitku a prepojení rôznych nástrojov v poradenstve tak, aby to bolo klientovi užitočné. Preto som potrebovala vypracovať kvalitný emocionálne ladený web, ktorý pritiahne nielen tvorivých klientov.
Aj vďaka JUICY dostal CAT Coaching reálnu formu a tvar. Určite ho odporúčam hlavne tým, ktorí sú a chcú zostať iní ako ostatní.

Dagmar Polievkovákouč