TimeOut Restaurant and Cafe

Zadanie

Spoločnosť TimeOut Restaurant and Cafe potrebovala novú modernú webstránku a tiež úpravu vizuálnej komunikácie denného menu pre newsletter a sociálne siete. Pôvodná webová stránka neponúkala vizuálnu prezentáciu, ktorá je očakávaná v roku 2018. Web bol miestami neresponzívny a nedával ani možnosť administrácie pre pracovníkov zadávateľa. Z tohto dôvodu sme siahli po riešení, ktoré je praktické pre návštevníkov reštaurácie, ale aj pre obsluhu na druhej strane.

Realizácia

Okrem dizajnu a logickej štruktúry stránky sme klientovi spracovali i všetky texty. V sekcii reštaurácia sme rozdelili ponuku tak, aby si klient ihneď vyhľadal to, čo ho najviac zaujíma.

Reštaurácia je ihneď vedľa bazéna v Dragons aréne v Košiciach. Zloženie jej jedálnička je urobené s ohľadom na športujúcu verejnosť. Podnik ponúka aj ucelené Take Away menu – pre všetkých tých, ktorí nestihnú raňajky, alebo obed. Priestor samozrejme dostala i ponuka nápojov a A la carte menu.

Okrem služieb reštaurácie, TimeOut poskytuje aj možnosť realizácie športových sústredení, ubytovania pre školy a športovcov a ďalej aj realizáciu eventov. Všetky tieto služby sú v rámci novej webstránky propagované prehľadne, a s možnosťou rezervácie prostredníctvom kontaktného formuláru.

Info

Reštauráciu prevádzkujeme od roku 2014. Náš web, ale i celková vizuálna prezentácia potrebovala výrazný posun. Oslovili sme preto JUICY a sme veľmi radi, že sme sa takto rozhodli. Web je spracovaný veľmi profesionálne. Dostávame naň výborné odozvy. Najmä od klientov, ktorí sa potrebujú rýchlo zorientovať a objednať jedlo po plávaní, keďže sme hneď vedľa bazéna. Na novom webe je prehľadne spracovaná i ponuka ubytovania, sústredení a eventov, ktoré zabezpečujeme. Spolupráca prebiehala veľmi profesionálne a zároveň veľmi promtne. Pomohlo nám i to, že sme sa okrem základných podkladov nemuseli starať naozaj o nič.

Bc. Jana SzabóManaging Partner