ŠKP Modrí Draci Košice

Zadanie pre web ŠKP Modrí Draci Košice

ŠKP Modrí Draci Košice – Staré Mesto je klub, ktorý sa venuje rôznym športom. Pre vodné pólo potreboval klub novú webovú prezentáciu spracovanú v dobre spolupracujúcom CMS systéme. Taktiež bolo potrebné zmeniť aj architektúru stránky a zaradiť obsah logicky do jednotlivých sekcií. Požiadavkou bola i zmena vizuálnej prezentácie. Tak sme sa pustili do práce.

Realizácia

S vedením klubu spolupracujeme už dlhšiu dobu. Preto sme nešli do neznámych vôd. Vedeli sme, že najdôležitejšia súčasť pre ich online prezentáciu je viditeľný nábor detí a talentov z okolia Košíc. Tomu sme prispôsobili aj štruktúru webu. Náborové buttony sa nachádzajú krížom cez celú stránku. Tiež nábor na letné tábory a kempy, ktorý už v minulosti ukázal, že môže byť základom pre ďalšie pôsobenie dieťaťa v klube. Ak si totiž zamilujú vodu a pólo, tak závislosť (v dobrom zmysle slova) je na svete. Okrem dizajnu a logickej štruktúry stránky sme klubu upravili i niektoré texty. Sekcie sme rozdelili do jednotlivých portfólií, aby sme mohli nastaviť SEO a kľúčové slová čo najvhodnejšie tak, ako nám ukázala analýza.

Info

S JUICY je vždy juicy. Nápady, rýchlosť spracovania, ochota počúvať a spolupracovať. Z nového webu sa tešíme. Veľmi dobre sa s ním pracuje, články sú krásne zdieľateľné na sociálnych sieťach a prostredníctvom rubrík vieme členov klubu informovať o novinkách a aktualitách.

Alena HarčarikViceprezidentka