ROYAL CAR WASH

„UMYVÁRKA“ 21 STOROČIA.
ROYAL CAR WASH ponúka klientom služby klasickej ručnej autoumyvárne. Zároveň rozšírila portfólio o služby detailingu, leštenia, keramiky, ale i nano technológií.

ZADANIE
Firma poskytuje služby kompletnej starostlivosti o autá. Na začiatku propagovala služby výlučne na FB. Po roku bolo potrebné a účelné posunúť sa ďalej. Prišlo zadanie na vytvorenie plne responzívnej web stránky a vyladenie SEO.

REALIZÁCIA
Sociálna sieť FB v začiatkoch zastúpila webovú stránku, na ktorú jednoducho nebol rozpočet. Sponzorované príspevky sme sústreďovali hlavne na reálnych fanúšikov stránky. Niekedy sme vyčlenili na reklamu i 50% dennej tržby. Predpokladali sme väčšiu účinnosť u skalných fanúšikov. Nepretržite sme pridávali výsledky našej práce, aby si klienti vedeli predstaviť, do akého detailu sa dá dotiahnuť čistenie auta. Táto stratégia priniesla ovocie. Väčšina z fanúšikov sa stala klientom, alebo odporučila služby ďalej. K FB profilu sme pridružili i Instagram. Presne po roku, v júni sme realizovali webovú prezentáciu firmy. Značka ROYAL CAR WASH aktuálne spojila dve prevádzky a okrem umývania áut poskytuje i služby detailingu, keramiky a nano technológií. Nový web prináša lepší prehľad o službách a vďaka pozitívnym referenciám firma získava novú klientelu z celého okolia Senca.

Nastaveniu kľúčových slov predchádzala podrobná analýza. Vďaka blogu sa darí prostredníctvom často vyhľadávaných fráz reagovať na potreby klientov. Za tri mesiace sa podarilo dostať stránku na prvú stranu v google ( bez platenej reklamy).

Nový web prináša lepší prehľad o službách a vďaka pozitívnym referenciám a správnemu nastaveniu SEO a kľúčových slov firma získava novú klientelu z celého okolia Senca.

Denis Valachzakladateľ