PREKLADY BEZ HRANÍC

Vytvorenie webstránky pre PREKLADY BEZ HRANÍC

Spoločnosť PREKLADY BEZ HRANÍC rozširuje svoje služby a pôvodná webová stránka potrebovala zmeny a doplnenia vo väčšom rozsahu. Preto sme po spoločnej úvahe dospeli k riešeniu vyhnúť sa úpravám a spracovať prezentáciu spoločnosti nanovo. Zadane teda napokon znelo – Vytvorenie webstránky pre PREKLADY BEZ HRANÍC. Web vznikol v slovenskom jazyku a v blízkej dobe pribudnú ešte 2 jazykové mutácie v angličtine a maďarčine.

Realizácia

Pôvodná webová prezentácia spoločnosti vzhľadom na rozširujúce sa služby spoločnosti potrebovala inú štruktúru. Dohodli sme sa preto na jej zmene tak, aby si návštevník webu vedel ľahko vyhľadať ponuku služieb. Zároveň pribudla aj online záväzná objednávka, ktorá uľahčuje klientom kontakt a objednanie. V prípade, ak si chce návštevník webu urobiť najprv obraz o cene, môže si prostredníctvom online formulára požiadať o konkrétne spracovanie cenovej ponuky, ktorú spoločnosť zrealizuje do 20  minút od zadania. Objednávkové buttony sa nachádzajú krížom cez celú stránku. Okrem dizajnu a logickej štruktúry stránky sme upravili i niektoré texty a vytvorili sekciu BLOG, do ktorej pribudlo prvých 6 článkov. Stránky a podstránky sme členili a rozdelili tak, aby sme mohli nastaviť SEO a kľúčové slová čo najvhodnejšie tak, ako nám ukázala analýza.
Webová stránka PREKLADY BEZ HRANÍC je plne responzívna. Pre jednotlivé oblasti a ich ponuku sme siahli po jednotnom vizuáli (newsletter, kariéra, cenník), ktorý je ľahko spracovateľný a môže poslúžiť pre operatívne riešenie aj menej skúsenému administrátorovi, ktorý bude vedieť vizuál upravovať v populárnej aplikácii canva.

Info

V prípade, že budete potrebovať služby prekladateľa alebo tlmočníka, spoločnosť PREKLADY BEZ HRANÍC plne odporúčame. Prečo? Okrem toho, že si vedia poradiť s prekladmi a tlmočením v 42 jazykoch, poskytujú i doplnkové služby, ktoré vás plne odbremenia od overenia prekladov, alebo iných dokumentov u notára. Ak sa nepriatelíte s online objednávaním, nájdete ich v dvoch kanceláriách v Bratislave a tiež v kancelárii v Dunajskej Strede. Link nájdete nižšie.

Info

Klient sa na nás obrátil na základe referencie, čo je vždy príjemné, ale zároveň i zaväzujúce. Som rada, že sa podarilo naštartovať ďalší projekt, ktorý sa postupne bude rozširovať.

Martina Valachova