LIMOUSINE ROYAL – Landing page

Zadanie

Spoločnosť ROYAL CAR WASH rozšírila svoje pôsobenie o služby súvisiace s prenájmov luxusných áut a poskytovaním služby limousine servis. V zadaní bola zrozumiteľná landing page, ktorá klientovi popíše službu a umožní mu priamo reagovať dopytom prostredníctvo formuláru, prípadne priameho objednania cez mail, či telefonát.

Realizácia

Okrem dizajnu a logickej štruktúry stránky sme klientovi spracovali i všetky texty. Hneď úvodný text vovedie do deja a možností využitia služby:

Sú dni, ktoré si zaslúžia komfort a služby na úrovni. V prípade, že plánujete svoj svadobný deň, alebo potrebujete auto a dopravu, ktorá vás bude reprezentovať cestou na ples, prípadne na dôležité obchodné rokovanie, sme pripravení vám poslúžiť. Ponúkame na prenájom kvalitné limuzíny na rôzne príležitosti.
Naša spoločnosť používa luxusné vozidlá značky BMW, ktoré Vám poskytnú maximálny komfort a bezpečnosť pri Vašej preprave. Ku každému klientovi máme profesionálny prístup.

Info

Náš domovský web, ktorý je zameraný na služby autoumyvárne a detailingu sme nechceli meniť. Preto sme sa rozhodli využiť tzv.landing page, ktorá je umiestnená na subdoméne royalcarwash.sk. Služba tak má samostatnú stránku, ale zároveň na ňu odkazuje webka umyvárky, ktorá má vďaka super SEO nastaveniu výbornú návštevnosť. Jeden biznis tak podporuje ten druhý.

Denis Valach