Inšpirujúci kouč, andreatravanickova.com

Zadanie

Andrea Trávničková je neuveriteľne schopný a hĺbavý človek. A veľmi dobrý komunikátor. Potrebovala spracovať novú, plne responzívnu webovú stránku, ktorá poskytne jej klientom priestor na dobre štrukturované informácie o službách a projektoch, na ktorých Andrea pracuje. Tiež z pohľadu budúcnosti potrebovala dobre navrhnutý blog, aby mohla prinášať informácie z oblasti, ktorej sa venuje.

Uplatnenie

Andreiným prianím je žiť v rovnováhe, byť dobrou a láskavou mamou, milujúcou a milovanou partnerkou a bezpečnou sprievodkyňou pre svojich klientov. A tiež písať knihy, ktoré budú čitateľom prinášať radosť, smiech, úľavu aj dôvod zamyslieť sa. Má sen koučovať a sprevádzať svojich klientov na najvyššom poschodí výškovej budovy, odkiaľ je nádherný výhľad na Bratislavu, Dunaj, Karpaty. Aby spolu videli svet aj problémy s nadhľadom, ktorý dáva široké vedomie súvislostí.

Veríme, že nový web jej pomôže napĺňať predsavzatia, ktoré sama popísala.

Info

Martina a práca jej tímu sú naozaj JUICY! Fascinuje ma schopnosť navnímať človeka do takej hĺbky, o akej ani on sám možno netuší a vytiahnuť presne TO NIEČO, čo ho definuje. Nikdy by mi nenapadlo, že by som chcela práve takúto stránku. Ale keď som ju uvidela, vedela som, že toto som ja.
Martina presne vie, ako web postaviť nie len po technickej stránke (aby ste sa nezbláznili, ak so stránkou budete chcieť robiť aj sami) ale aj po stránke dizajnu. Čokoľvek z JUICY dielne je čisté, kvalitné a TOP. A vždy to má tú správnu šťavu. Proste JUICY:o)

Andrea TrávničkováInšpiratívny kouč