Máme víno aj k tvarohu

Máme víno aj k tvarohu

Ako napísať dobré texty na web a do článkov, aby boli pútavé
Categories : Blog

Lámete si hlavu ako napísať dobré texty na web a do článkov, aby boli pútavé? My ste dostali zadanie umiestniť natívnu reklamu na golfové ihrisko. 

Žiaden problém, poviete si. Jednoduché je to však iba do momentu, kým sa vám do rúk dostanú podklady. Spojiť víno s názvami jamôk Banská, Jelenia, Zámocká, Tvarožník a Lesná bola celkom výzva.

lesna 2

Pri jamke z názvom Banská sme dostali ideu motivovať golfistu na hole in one. Ihrisko šťastlivcovi prichystá vychladenú fľašu vína. Stačí len „sfárať“ na prvú:)

Prišla jamka s názvom Tvarožník. Nuž. Tvaroh je vlastne syr. A k syru už sa hľadá celkom ľahko. Vybrali sme Pálavu, ktorá je jemne ovocná a voňavá. K syrom ako stvorená.

Ďalšia jamka Lesná.  V ponuke sme našli výborné cuvée, Traja jazdci. Prihrali sme ho lesníkovi, lebo (a nielen jemu) by istotne chutilo. Najmä červené, k zverine výborné.

Čím bližšie ku koncu hry, tým väčšia výzva. Jamka Jelenia. Jeleň má parožie. Tak sa pýtame…paroháč? Našli sme vhodné víno k divine a spojili sme s ním jeleniu.

Záverečná jamka ako sa patrí. Zámocká. Znie vznešene. Tak dajme si záverečný prípitok, vhodný nielen na zámok. Na zdravie a golfu zdar!


Keď budete mať chuť na príjemný golf, tak pri Prievidzi. Sebedražie sa to volá. 

Ďalšie články