Fotografie na váš web

Fotografie na váš web a ako byť originálny a pútavý
Categories : Blog

Fotografie na váš web a ako byť originálny a pútavý?

Ak ste v štádiu budovania novej web stránky, popremýšľajte nielen nad jej textovým obsahom, ale aj nad vizuálnou stránkou. Hlavne v prípade, že uvažujete nad sekciou Náš tím. Fotografie na váš web a ako byť originálny a pútavý? Nájdite si šikovného fotografa, ale  zamyslite sa aj nad vizážou a stylingom.

Fotografie na váš web - styling JUICY, foto: Oles Cheresko

Keďže pripravujeme webovú prezentáciu renomovanej právnickej kancelárie, zamysleli sme sa nad tým, aký pocit chceme v návštevníkoch webu zanechať.

Pri stylingu sme siahli po modrom motýliku a trakoch. Sako sme vynechali. Dosiahneme tak trochu netradičný, ale stále konzervatívny vzhľad. Niektorým členom tímu sme vymenili motýlika za kravatu.

Vizuál sekcie Náš tím tak nebude jednotvárny ale ostane mu zachovaná línia vďaka farebnosti, ktorá vychádza z farby loga spoločnosti.

Aby boli fotografie skutočne dobré, prizvali sme k spolupráci profesionálnu vizážistku Evu Beňušovú Benediktovú. Páni nepotrebovali zvláštne úpravy, potrebovali však dobre prepudrovať. Dámy Evka nalíčila tak, aby vyzerali na fotografiách sviežo a prirodzene.

Fotografie na váš web
Fotografie na váš web a ako byť originálny a pútavý

Potom prišiel na rad fotograf Oles Cheresko, výber správneho pozadia a osvetlenia. Keďže firma disponuje skvelou fototapetou Bratislavy, zvolili sme pozadie k foteniu v zasadacej miestnosti spoločnosti. 

Fotenie Náš tím
Oles a Eva
Martina Valachová

Web je v štádiu prípravy. Neskôr doplníme aj výsledné fotografie jednotlivých členov tímu. Zatiaľ akceptujeme klientovu požiadavku na striedmu prezentáciu priebehu príprav. 

Fotky budú skvelé, počasie nám prialo a jeden záber som si zaslúžila i ja. Len tak zľahka…idúcky mestom. Ďakujem.

P.S 1: Zabezpečiť kravatu, motýlika a traky tak, aby k sebe ladili? Vôbec nie jednoduchá úloha. Hľadali sme doplnky u viacerých renomovaných predajcov. Napokon sa nám podarilo zabezpečiť všetko na jednom mieste v predajni Otto Berg.

P.S 2: Dve fotografie zo zákulisia sú trošku „rozmáznuté“. Robila som ich ja. Zachytávajú však atmosféru a chcela som sa o ňu podeliť. Nabudúce si dám väčší pozor, resp. naučím sa fotiť…

Spracovala: Martina Valachová, JUICY

Ďalšie články