Content marketing a PR

Juicy marketingová agentúra, content marketing, webdizajn

Bez obsahu a originálneho príbehu sa dnes značka len ťažko presadí. Preto je Content marketing a PR podstatnou súčasťou marketingu.

Vyhotovujeme kvalitné texty pre print a webové stránky. Texty koncipujeme nielen s ohľadom na odbornú a informačnú úroveň, ale v prípade webstránok i pre vyhľadávače. V rámci našich služieb copywritingu a content marketingu obsah pripravujeme, resp. upravujeme na základe analýzy kľúčových slov, vyhľadávaných fráz a aktuálneho dopytu na trhu tak, aby sme potenciálnych zákazníkov našich klientov motivovali k nákupu. Ideálne okamžitému:)

Dobrý obsah predáva. Aj preto je obsahový marketing dôležitý pre každé podnikanie. V prípade, že vám tvorenie článkov a obsahu berie čas, alebo nemáte vo firme kolegu, ktorý by sa vedel tejto problematike pravidelne venovať, ponúkame riešenie. Vďaka originálnemu a pútavému obsahu ( váš blog, video ), vám pomôžeme osloviť vašich klientov v čase, keď potrebujú riešiť konkrétny záujem, alebo problém. A vtedy sú veľmi blízko k nákupnému rozhodnutiu.

Firmy a značky pre ktoré sme realizovali obsahový marketing, alebo komplexné PR služby ( tu nájdete blog s linkami ):

Potrebujete content?

Kontaktujte nás a dohodneme si nezáväznú konzutáciu.
JUICY nápoj ide na nás!