Blog

Categories : Blog, Content

Logo pre MAJTRÍ

Klient nám v zadaní na spracovanie webovej stránky poskytol logo, ktoré si vytvoril sám. Rozhodli sme sa, že navrhneme logo tak, aby vystihovalo činnosť v celej šírke. Prepracovali sme vizuál, kde v centre pozornosti „tróni“ písmeno M, ktoré zároveň v siluete znázorňuje meditujúceho lámu.
Čítajte ďalej
Pritiahnite na váš web čitateľov vďaka notifikáciám
Categories : Blog, Content, Uncategorized

Pritiahnite na váš web čitateľov vďaka notifikáciám

K nástrojom, ktoré používate pri vašej práci odporúčame pribaliť možnosť notifikácií. Vaši čitatelia sa môžu jedným klikom zaregistrovať a vždy, keď napíšete nový text na blog, dostanú avízo do svojho mobilu, alebo do pravého dolného rohu počítača, či notebooku. Pritiahnite na váš web čitateľov vďaka notifikáciám. My pre klientov nasadzujeme OneSignal. Pozrieme sa na možnosti použitia...
Čítajte ďalej
Fotografie na váš web a ako byť originálny a pútavý
Categories : Blog

Fotografie na váš web

Ak ste v štádiu budovania novej web stránky, popremýšľajte nielen nad jej textovým obsahom, ale aj nad vizuálnou stránkou. Hlavne v prípade, že uvažujete nad sekciou Náš tím. Fotografie by mali byť vyhotovené kvalitne. To predpokladá šikovného fotografa, ale i zamyslenie sa nad vizážou a stylingom.
Čítajte ďalej
Spolupráca a PR pre James Warhola a jeho výstavu
Categories : Blog

Mať tú česť

Večne usmiaty, dobre naladený a tvorivý. Neskutočne skromný. Takto si budem pamätať naše stretnutia. Mať možnosť spolupracovať a týždeň doprevádzať na potulkách Bratislavou ilustrátora Jamesa Warholu, ktorý je synovcom Andyho Warhola bolo úžasné!
Čítajte ďalej
Poradenstvo v oblasti obchodu a marketingu, tvorba webov
Categories : Blog

Spojené nádoby

Pamätáte si na cviká počas fyziky? Raz nám priniesol učiteľ spojené nádoby a vysvetľoval, že výška hladín v oboch valcoch bude vždy rovnaká. Je jedno, koľko nalejeme vody. Tak. A na podobnom princípe funguje i obchod a marketing.
Čítajte ďalej
Ako napísať dobré texty na web a do článkov, aby boli pútavé
Categories : Blog

Máme víno aj k tvarohu

Umiestniť natívnu reklamu na golfové ihrisko? Žiaden problém, poviete si. Jednoduché je to iba do momentu, kým sa vám do rúk dostanú podklady. Spojiť víno s názvami jamôk Banská, Jelenia, Zámocká, Tvarožník a Lesná bola celkom výzva.
Čítajte ďalej
Zmena zákona a ako urobiť vhodnú kampaň, aby sa zmena podarila
Categories : Blog

Zmena zákona

Takto to je. Nemáme na to zákon. Povedala som raz, už ani neviem pri akej príležitosti pri nedeľnom obede. Otec, ktorý musel mať vždy pravdu zakontroval. Ak je zákon zlý, treba ho zmeniť. Ak v ňom niečo chýba, treba to doplniť,…povedal a šiel si spraviť kávu. Spomenula som si na našu debatu neskôr, keď som už bola veľká...
Čítajte ďalej