Autentické fotky na web: Osobný stylista JÁN KUCEJ

Autentické fotky na web: Osobný stylista JÁN KUCEJ

Autentické fotky na web: Osobný stylista v Bratislave, JÁN KUCEJ
Categories : Blog

Ak dostanete zadanie na spracovanie vizuálu a obsahu pre web osobného stylistu a nemáte k dispozícii vhodné fotky, treba to napraviť. Rozhodli sme sa osloviť fotografa Štefana Hericsa a dve dámy z našej blízkosti a pustili sme sa do práce. Web o stylingu potrebuje autentické fotografie. Veríme, že sa podarili. Veď posúďte sami.

Autentické fotky na web: Osobný stylista v Bratislave, JÁN KUCEJ

Základnou službou osobného stylistu je triedenie šatníka. Tomu predchádza rozhovor v domácom prostredí u klientky. Fotenie sme realizovali v interiéri domu tak, že si každá z dám priniesla so sebou svoje veci. Na základe úvodného rozhovoru stylista zostavil každej z dám základné outfity a vyselektoval veci, ktoré z hľadiska postavy či farebnej typológie neodporúča.
Na základe konzultácie a triedenia šatníka sme vyrazili do obchodov. Fotenie bolo samozrejme vopred dohodnuté, o čo sme sa postarali týždeň pred realizáciou. V Senci nie je tak veľa možností, ako v Bratislave, ale našli sme dva obchody, v ktorých sa dalo vyberať a doplniť chýbajúce kúsky do šatníka tak, aby doplnili základný zoznam potrebných kúskov.

A ide sa nakupovať. Potrebujeme autentické fotky na web.

Nákupy boli zábavné i poučné. Jána Kuceja sme riadne vyzvŕtali. Hlavným zámerom však bolo zaznamenať na fotografiách atmosféru nákupov a myslíme si, že sa nám to podarilo. To, čo všetky prítomné „modelky“ zaujalo bol fakt, že napriek krátkym úvodným rozhovorom sa osobný stylista Ján Kucej trafil do čierneho pri každej jednej. A to je naozaj obdivuhodné. 

Ako sa nám to napokon celé podarilo zakomponovať na webovú stránku osobného stylistu sa môžete pozrieť na adrese www.osobnystylista.sk, alebo na adrese www.jankucej.sk. Veríme, že webka bude dostatočne inšpiratívna pre dámy v akomkoľvek veku, akejkoľvek postavy. Janko je veľmi príjemný, má super komunikáciu, dobré „očko“ a má talent, ktorý ho podľa nás časom dovedie veľmi vysoko. Preto je ideálne využiť jeho služby čím skôr. Keď bude hlavným stylistom JLO, už si ho nebudeme asi môcť dovoliť 🙂

JÁN KUCEJ, osobný stylista – každá žena môže byť krásna!

Foto na web a k článku Autentické fotky na web: Osobný stylista v Bratislave, JÁN KUCEJ: Štefan Herics – https://shphoto.sk/

Ďalšie články